Träffa oss på SECTECH Stockholmsmässan | 19-20 nov 2019 | vid montrarna: 05:59 & 05:70

Kontakta oss

Kundcenter

08-630 53 00
support@partnersec.se

Order

08-630 53 00
order@partnersec.se

Offert

08-630 53 00
offert@partnersec.se

Kontaktformulär

Meddelande: *
E-post: *
Telefon:

Ledning

Allan Hellström

Styrelseordförande

08-630 53 01

allan.hellstrom@partnersec.se

Jenny Spencer

VD

08-630 53 11

jenny.spencer@partnersec.se

Fredrik Hermansson

Vice VD / Produktionschef

08-630 53 14

fredrik.hermansson@partnersec.se

Försäljning

Kiki Bellmark

Försäljningschef

073 959 88 25

kiki.bellmark@partnersec.se

Carl-Hugo Bellmark

Director of New Business

070 787 26 20

chb@partnersec.se

Daniel Rumack

Senior Area Sales Manager

08-630 53 16

daniel.rumack@partnersec.se

Björn Holmer

Key Account Manager, CampTrac

08-630 53 17

bjorn.holmer@partnersec.se

Kontor

Sten Olsson

Customer Service Manager

08-630 53 23

sten.olsson@partnersec.se

Malco Villanueva

Marknadskommunikatör

08-630 53 22

mv@partnersec.se

Joakim Bang

Support Specialist

08-630 53 12

joakim.bang@partnersec.se